Zapowiedź meczu FC Barcelona B – CD Tenerife

W zeszłym tygodniu Barcelona B przegrała na wyjeździe z ekipą AD Alcorcon. Trzydziesta pierwsza kolejka Liga Adelante przynosi spotkanie z CD Tenerife i kolejną okazję do zdobycia punktów, które mogłyby pomóc w opuszczeniu strefy spadkowej. Podopieczni Jordiego Vinyalsa wciąż zawodzą. Zeszłotygodniowa porażka z ekipą AD Alcorcon była tylko potwierdzeniem tej tezy. Młodzi Katalończycy popełniają proste błędy w obronie, które są opłakane w skutkach. Trzeba też dodać, że piłkarze Barcelony B w ostatnich pięciu meczach zdobyli tylko jeden punkt, dzięki czemu znaleźli się w strefie spadkowej.

“Przyjdźcie na Miniestadi i wesprzyjcie nas. Zespół potrzebuje kibiców, którzy mogą nam pomóc” – mówił Vinyals.

Nieco optymistycznej jest na Teneryfie. Podopieczni trenera Raula Agne w tym sezonie spisują się bardzo przeciętnie, ale do spadku jest im daleko. Ekipa CD Tenerife do tej pory zdobyła trzydzieści sześć punktów, czyli o osiem oczek więcej niż podopieczni Jordiego Vinyalsa. Nietrudno więc wywnioskować, kto będzie faworytem dzisiejszego spotkania.

“Tenerife to bardzo dobry zespół złożony z wielkich graczy” – zapewniał szkoleniowiec Barcy B.

Powołani na mecz: Jose Suarez, Lara, Campins, Grimaldo, Patric, Edgar Ie, Adama, Dongou, Joan Roman, Babunski, Gumbau, Camara, Maxi Rolon, Sandro, Sergi Juste, Lucas, Robert Costa i Palencia.

Pierwszy gwizdek sędziego już dzisiaj o godzinie 19:00. Transmisja spotkania na LaLigaTV.es


Skrót ostatniego spotkania:


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273