Zarząd zmienia godzinę rozegrania Pucharu Gampera

neymar-previa-del-gamper-del-ano-pasado-1406732069060Jak podali włodarze Barcelony, pierwszy oficjalny mecz nowego sezonu, którym będzie coroczny pojedynek o Puchar Gampera zostanie rozegrany 18 sierpnia o 20:30, a nie jak wcześniej podawano o 21:30.

W walce o puchar Barcelona zmierzy się z Club Leon, którego barwy reprezentuje Rafael Marquez, występujący w latach 2003-2010 w stolicy Katalonii. Zawodnik ten może spodziewać się ciepłego przyjęcia przez miejscowych kibiców.

Najprawdopodobniej  w tym meczu szansę debiutu otrzymają nowe nabytki Barcelony (Marc-Andre Ter Stegen, Claudio Bravo, Ivan Rakitic oraz Jeremy Mathieu). Szczególnie ciekawy może wydawać się debiut Mathieu, gdyż jego transfer wywołuje skrajne emocje w środowisku kibiców. Na murawie zapewne pojawią się również zawodnicy, którzy powrócili do klubu po pobytach w innych zespołach, czyli Deulofeu oraz Rafinha.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273