Zobacz marcowy Flash BlogFCB!

Uprzejmie informujemy, iż światło dzienne ujrzał czwarty odcinek Flash BlogFCB. W związku z tym, że staramy się wyjść na przeciw Waszym oczekiwaniom, postanowiliśmy nieco zmienić/ulepszyć wygląd, styl i rozmiar miesięcznika. Jak pewnie sami zobaczycie strony Flasha są większe, zmieniliśmy czcionkę oraz uprościliśmy ogólną stylistykę. A jakie treści, zapytacie. Tu Was tym razem nie zaskoczymy, bo nadal są obszerne oraz idące z duchem czasu. Troszkę o słabej grze Pedro, troszkę o wizycie na Camp Nou oraz o rywalach Barcelony w drodze do mistrzostwa Hiszpanii. Nie zabrakło również Katalońskich Opowieści, Starcia Gwiazd, Quizów, Różnic itp. Ciekawą zmianą in plus jest na pewno pojawienie się miejsca na własnoręczną… karykaturę! Matt Saarmoon, czyli nasz redakcyjny kolega, wykonał specjalnie dla Flasha karykaturę Andresa Iniesty. Już niedługo będziecie mogli ściągnąć na swój pulpit tapetę z rysunkiem najlepszego gracza na boisku w meczu ze Sportingiem.

Kliknij tutaj, aby obejrzeć marcowy odcinek Flash BlogFCB

(WERSJA PDF)

Mamy też ogromną przyjemność ogłosić i namówić do wsparcia chorej na raka Izy Partyki z Grudziądza. 17 marca, właśnie w Grudziądzu, odbędzie się koncert charytatywny dla Izy, na którym będzie można między innymi wylicytować kilka karykatur wykonanych przez Matta (np. Rooneya, Zidane’a, Puyola, Messiego, Raula, Ikera Casillasa, Robbena, Torresa, Villi, Daniego Alvesa, Xaviego itp.). Wszelki dochód trafiałby na konto chorej Izy, której dolegliwość można leczyć aktualnie jedynie w Chinach. Więcej dowiecie się na stronie www.wiosnadlaizy.pl.


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273