Zobaczymy Ronaldinho na Camp Nou w przyszłym sezonie?

Po nieprzyjemnościach z zespołem Flamengo, Ronaldinho rozgląda się już za nowym pracodawcą. Media spekulują, iż Malaga mogłaby pozyskać Brazylijczyka za darmo do swojego zespołu, co oznaczałoby jedno – “R10″ powróciłby na Camp Nou!

Oczywiście jeśli pozwoliłoby mu na to zdrowie oraz “kondycja kartkowa”. Andaluzyjski klub gotów jest przygotować dla Ronaldinho dwuletni kontrakt, który zawierałby tradycyjnie stałą pensję plus premie. Szejkowie ponoć są bardzo zainteresowani usługami Brazylijczyka, jednakże ostateczną zgodę na transfer musi wyrazić trener Malagi – Manuel Pellegrini.

Nie ukrywamy, że taka sytuacja wyszłaby na korzyść praktycznie każdemu. Ronaldinho powróciłby na przedmieścia salonów piłkarskich, a kibice Barcelony, którzy nadal żywią do niego ogromną sympatię, mogliby obejrzeć swoją byłą legendę z powrotem na Camp Nou.

Ronaldinho w 48 meczach rozegranych dla Flamengo strzelił aż 24 gole.

Źródło: Sport.es


Fatal error: Uncaught Exception: 12: REST API is deprecated for versions v2.1 and higher (12) thrown in /home/blog/domains/blogfcb.com/public_html/wp-content/plugins/seo-facebook-comments/facebook/base_facebook.php on line 1273